Yhteystiedot

Toimisto

puh. 040-591 7987 / 040-127 1603
toimisto@tunturila.fi

Toiminnanjohtaja
Esa Mäkinen
puh.  040-591 9014
esa.makinen@tunturila.fi
Pitopalvelu
vs. emäntä Virpi Kantola
puh. 040-680 5080
pitopalvelu@tunturila.fi
Lounasravintola Kampsu
Vapaudenkatu 11, 98100 KEMIJÄRVI (Virastotalo)
puh. 040-680 5081
kampsu@tunturila.fi
Palvelukeskus
Vastaava hoitaja Tuula Tepsa
puh. 040-773 7597
tuula.tepsa@tunturila.fi
Hoitajat puh. 040-735 0438
Hoitokoti Hilla
Vastaava hoitaja Ritva Karen
puh. 040-779 2666
ritva.karen@tunturila.fi
Hoitajat  puh. 040-584 1332
Jaksohoitoyksikkö Luhtavilla
Sairaanhoitaja Sanni Tuulaniemi
puh. 040-484 7115
sanni.tuulaniemi@tunturila.fi
Hoitajat puh. 040-484 6775
Hoitokoti Koivula
Vastaava hoitaja Marjaana Ahvonen
puh. 040- 536 3261
marjaana.ahvonen@tunturila.fi
Sairaanhoitaja puh. 040-758 6107
Hoitajat puh. 0400-402 054 A-osa
                     040-137 8128 B-osa
                     040-137 8129 C-, D- ja E-osa
Lounasravintola Murkina
Keittiöstä vastaava  Mervi Lahtela
puh. 040-357 8507
mervi.lahtela@tunturila.fi
Keittäjät puh. 040-137 8127 
Askel- projekti
Projektivastaava Hanna Hartikainen
puh. 040-748 3225
askel@tunturila.fi
Projektityöntekijä
puh. 045-134 8002
askel2@tunturila.fi
Katso myös:

Suomen Setlementtiliitto